Гравці Forza Horizon 5 стикаються з новими проблемами після недавнього оновлення патча

Здебільшого Forza Horizon 5 — це незаперечна історія успіху. Однак багато гравців, які стикалися з останнім шедевром Playground Games, також зіткнулися з безліччю помилок і проблем, багато з яких заважають онлайн-режимам FH5 і стримують прогрес. Playground Games була прозорою та комунікабельною в роботі над цими проблемами, і нещодавно випустила оновлення виправлення від 3 грудня 2021 року для Forza Horizon 5, щоб вирішити багато з цих проблем.

На жаль, оновлення патча — це класична історія про «два кроки вперед, один крок назад», з новими недоліками, які вводяться в гру разом із безліччю виправлень. Зараз гравці скаржаться на кричущі проблеми, які роблять гру у Forza Horizon 5 неприємною справою. Деякі з проблем:

Помилка нескінченного збереження.

Гравці стикаються з особливо неприємною проблемою, через яку все, що вимагає спеціального екрана збереження, як-от оновлення автомобіля, обмін або застосування мелодії, обмін або застосування фарбування чи наклейок, і все інше, може призвести до нескінченного екрану збереження.

Здається, ця помилка в основному впливає на гравців на Xbox Series X|S, але може вплинути і на інші платформи.

Єдиний спосіб виправити цю помилку – це скинути Forza Horizon 5 і знову завантажити її. У деяких випадках, наприклад, під час оновлення вашого автомобіля, ваш прогрес все одно має бути збережено. В інших випадках виконати поставлене завдання просто неможливо.

Гра вилітає при вході в гонки.

Збій у грі ніколи не буває добре, а останнє оновлення Forza Horizon 5, здавалося б, представило досить поширене оновлення. Гравці помічають аварійне завершення гри щоразу, коли вони намагаються взяти участь у змаганнях, особливо тих, які приєднані до одного із сезонних чемпіонатів у рамках фестивального списку відтворення.

Довгі екрани завантаження.

Гравці також помічають подовжені екрани завантаження, особливо при вході або виході з гонки, але це може вплинути на будь-який екран завантаження у Forza Horizon 5. У більшості випадків достатньо простого очікування, щоб вирішити цю проблему, але це все одно дратує, коли FH5 зазвичай досить швидкий при завантаженні.

Контролери, що не реагують.

Гравці Forza Horizon 5, які використовують контролер, повідомляють про часті відключення, коли їхні вхідні дані більше не реєструються, особливо коли залишають фестивальні сайти або Будинки гравців, або після швидкої подорожі.

Інші збої та зависання.

Гравці також стикаються з абсолютно новими збоями в головному меню і навіть з помилкою чорного екрана, яка (як повідомляється) вимагає повної перевстановлення гри.

Інтернет-з’єднання та проблеми із знаходженням сесії з іншими гравцями.

Оновлення виправлення Forza Horizon 5 від 3 грудня 2021 року зосереджено на виправленні проблем в Інтернеті, особливо з Horizon Arcade. Хоча тепер значно легше проходити події Horizon Arcade, навіть самостійно, інші елементи онлайн-порцій FH5 не покращилися. Гравці повідомляють, що Horizon Life зараз рідко заповнюють більше одного або двох додаткових гравців, і Convoys все ще страждають від тих же проблем.

Playground Games прозоро розповідає про свої зусилля щодо покращення Forza Horizon 5, навіть коли ми вступаємо в канікули кінця року. Важливо залишатися терплячими, оскільки Playground працює над вирішенням застарілих проблем у Forza Horizon 5. Тим не менш, багато членів спільноти висловлюють своє розчарування у зв’язку з недавнім оновленням виправлення, яке додає нові проблеми на додаток до його виправлень, деякі з яких роблять це майже неможливим. грати в гру, як задумано.

Сподіваємось, незабаром з’явиться нове оновлення, щоб виправити ці нові проблеми.

автор: @Nazarkon – в телеграмме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.